Miele parketzuigmond natuurhaar met parkeerstand, kliksysteem en wieltjes Ø35 mm (eigen merk)
Bezig met laden...
| Inhoud | 1 stuk |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 30 centimeter |
| Diameter | 35 mm |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Inhoud | 1 stuk |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 30 centimeter |
| Diameter | 35 mm |
| Borstel type | Natuurhaar |
| Kliksysteem | Ja |
|---|---|
| Parkeerstand | Ja |
| Type vloeren | Harde vloeren |
| Wiel | Ja |
| Inhoud | 1 stuk |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 30 centimeter |
| Diameter | 35 mm |
| Borstel type | Natuurhaar |
| Kliksysteem | Ja |
| Parkeerstand | Ja |
| Type vloeren | Harde vloeren |
| Wiel | Ja |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Zuidberg-Oost Marijke
Prima producten
Geschreven door Willy
Goede service, kwaliteits producten en niet duur top top top .
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect