Miele 10275580 telescoopbuis met kliksysteem Ø35 mm (Propex Parts)
Bezig met laden...
| Inhoud | 1 stuk |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor | Miele |
| Diameter | 35 mm |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Inhoud | 1 stuk |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor | Miele |
| Diameter | 35 mm |
| Kliksysteem | Ja |
|---|---|
| Telescoopbuis | Ja |
| Lengte buis | 62 - 104 cm |
| Artikelnummer | PX.4.3.11 |
| Inhoud | 1 stuk |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor | Miele |
| Diameter | 35 mm |
| Kliksysteem | Ja |
| Telescoopbuis | Ja |
| Lengte buis | 62 - 104 cm |
| Artikelnummer | PX.4.3.11 |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Zuidberg-Oost Marijke
Prima producten
Geschreven door Willy
Goede service, kwaliteits producten en niet duur top top top .
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect