USB-C naar HDMI display adapter 4K (0,15 m)
Bezig met laden...
| Input | USB-C male |
|---|---|
| Lengte | 0.15 meter |
| Output | HDMI A female |
| Coating | Gold plated |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Input | USB-C male |
|---|---|
| Lengte | 0.15 meter |
| Output | HDMI A female |
| Coating | Gold plated |
| Diameter | Ø6 mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Resolutie | 4K (3840 x 2160) bij 60 Hz |
| Soort | USB-C naar HDMI |
| Merk | Gembird |
| Input | USB-C male |
|---|---|
| Lengte | 0.15 meter |
| Output | HDMI A female |
| Coating | Gold plated |
| Diameter | Ø6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Resolutie | 4K (3840 x 2160) bij 60 Hz |
| Soort | USB-C naar HDMI |
| Merk | Gembird |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Zuidberg-Oost Marijke
Prima producten
Geschreven door Willy
Goede service, kwaliteits producten en niet duur top top top .
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect