Philips vervangingsset FC8003 (Propex Parts)
Bezig met laden...
| Hoogte | 20 millimeter |
|---|---|
| Inhoud | 1x HEPA filter, 1x motorfilter |
| Lengte | 140 millimeter |
| Breedte | 100 millimeter |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Hoogte | 20 millimeter |
|---|---|
| Inhoud | 1x HEPA filter, 1x motorfilter |
| Lengte | 140 millimeter |
| Breedte | 100 millimeter |
| Geschikt voor | Philips |
| Afmetingen HEPA filter | 140 x 100 x 20 mm |
|---|---|
| Afmetingen motorfilter | 145 x 170 x 25 mm |
| Soort filter | HEPA filter, motorfilter |
| Uitwasbaar | Alleen de filter met kraan opdruk |
| Merk | Propex |
| Hoogte | 20 millimeter |
|---|---|
| Inhoud | 1x HEPA filter, 1x motorfilter |
| Lengte | 140 millimeter |
| Breedte | 100 millimeter |
| Geschikt voor | Philips |
| Afmetingen HEPA filter | 140 x 100 x 20 mm |
| Afmetingen motorfilter | 145 x 170 x 25 mm |
| Soort filter | HEPA filter, motorfilter |
| Uitwasbaar | Alleen de filter met kraan opdruk |
| Merk | Propex |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect
Geschreven door Mike Van Grevengoed
Info bij het product kan net iets beter. Iets meer uitleg over de verschillende types. De BORA PUAKF (vaak vervangen door GFES) en GFESP zijn koolstoffilters voor BORA recirculatiesystemen (Pure/X-Pure). De GFESP (Plus) is de verbeterde, versterkte versie van de standaard GFES/PUAKF, ontworpen voor intensief koken en sterkere geurabsorptie (vis, frituur).
Geschreven door Louis
Snelle levering en tevreden over product
Geschreven door Christel Vlassenbroeck
goede service