MediaRange DVD+R 4.7 GB Inkjet Printable 25 stuks
Bezig met laden...
| Aantal | 25 discs |
|---|---|
| Inhoud | 25 stuks |
| Opslag | 4.7 GB |
| Schrijfsnelheid | 16x |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Over dit product
Deze dvd’s hebben een geheugen van 4.7 GB. In de verpakking zitten 25 stuks. De snelheid is 16x speed en het aantal minuten is 120.
Alle specificaties
| Aantal | 25 discs |
|---|---|
| Inhoud | 25 stuks |
| Opslag | 4.7 GB |
| Schrijfsnelheid | 16x |
| Geschikt voor | MediaRange |
|---|---|
| Snelheid | 16x speed |
| Soort | DVD |
| Merk | MediaRange |
| Aantal | 25 discs |
|---|---|
| Inhoud | 25 stuks |
| Opslag | 4.7 GB |
| Schrijfsnelheid | 16x |
| Geschikt voor | MediaRange |
| Snelheid | 16x speed |
| Soort | DVD |
| Merk | MediaRange |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect
Geschreven door Mike Van Grevengoed
Info bij het product kan net iets beter. Iets meer uitleg over de verschillende types. De BORA PUAKF (vaak vervangen door GFES) en GFESP zijn koolstoffilters voor BORA recirculatiesystemen (Pure/X-Pure). De GFESP (Plus) is de verbeterde, versterkte versie van de standaard GFES/PUAKF, ontworpen voor intensief koken en sterkere geurabsorptie (vis, frituur).
Geschreven door Louis
Snelle levering en tevreden over product