Huismerk Brother DK-22205 compatible labels, 62 mm x 30,48 m
Bezig met laden...
| Formaat | 62 mm x 30,48 m |
|---|---|
| Inhoud | 1 rol |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
3,94 3,50
Over dit product
Huismerk Brother DK 22205 compatible labels 62 mm x 30,48 m
Met de Huismerk Brother DK 22205 compatible labels print je eenvoudig duidelijke en professionele labels. Deze rol heeft een breedte van 62 mm en een lengte van 30,48 meter. Daardoor kun je veel labels achter elkaar printen zonder dat je steeds een nieuwe rol hoeft te plaatsen. Dat is handig wanneer je regelmatig adressenlabels, magazijnlabels of verzendlabels print.
De labels zijn wit van kleur waardoor tekst, barcodes en afbeeldingen goed zichtbaar zijn. Hierdoor blijven je labels overzichtelijk en makkelijk leesbaar. Dat is belangrijk wanneer je pakketten verstuurt of producten organiseert in een magazijn of kantoor.
Deze compatible labelrol is gemaakt als alternatief voor het originele product van Brother. Je krijgt dezelfde praktische werking maar dan voor een veel lagere prijs. Zo kun je blijven printen zonder dat je te veel betaalt voor je labels. De rol bevat één labelrol met permanente lijm zodat je labels goed blijven zitten zodra je ze plakt.
Omdat de labels zonder perforatie zijn kun je zelf bepalen hoe lang je label wordt. Je print precies het formaat dat je nodig hebt. Dat voorkomt verspilling en maakt het werken met labels extra flexibel.
Heldere en professionele labels
De witte labels zorgen voor een strakke en nette uitstraling. Tekst en barcodes blijven duidelijk zichtbaar waardoor je labels direct goed leesbaar zijn. Dit is ideaal voor verzendlabels, naamlabels, magazijnlabels en productlabels.
De permanente lijmlaag zorgt ervoor dat het label stevig blijft zitten op verschillende oppervlakken zoals dozen, enveloppen en verpakkingen. Zodra je het label plakt blijft het goed op zijn plaats zitten.
Praktisch formaat voor veel toepassingen
Met een breedte van 62 mm heb je genoeg ruimte voor adressen, productinformatie of barcodes. De lengte van 30,48 meter zorgt ervoor dat je lang kunt printen met één rol.
Doordat de rol geen perforatie heeft kun je zelf de lengte van je label bepalen. Zo gebruik je altijd precies de juiste hoeveelheid labelmateriaal.
De rol heeft een kern van 25 mm en bevat één labelrol. Daardoor kun je snel verder met printen zodra je de rol hebt geplaatst.
Voordelig alternatief voor het origineel
Deze compatible labels zijn ontwikkeld als slim alternatief voor de originele labelrol. Je krijgt betrouwbare kwaliteit en duidelijke prints terwijl je een stuk minder betaalt dan voor het origineel.
Voor bedrijven die veel labels printen kan dat een groot verschil maken in de kosten. Zo houd je je printkosten onder controle terwijl je toch professionele labels blijft gebruiken.
Waarom bestellen bij ons
Wanneer je je labels bij ons bestelt profiteer je van een snelle levering en een scherpe prijs. Bestel je op een werkdag voor 22:00 dan heb je je bestelling de volgende dag in huis. Zo kun je snel weer verder met printen.
Daarnaast zorgen wij ervoor dat onze compatible producten zorgvuldig worden geselecteerd zodat je kunt rekenen op goede kwaliteit en betrouwbare werking. Je krijgt een voordelig alternatief voor het origineel zonder dat je inlevert op gebruiksgemak.
Alle specificaties
| Formaat | 62 mm x 30,48 m |
|---|---|
| Inhoud | 1 rol |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Geschikt voor | Brother |
|---|---|
| Kern | 25 mm |
| Kleur | Wit |
| Soort | Label |
| Formaat | 62 mm x 30,48 m |
|---|---|
| Inhoud | 1 rol |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Geschikt voor | Brother |
| Kern | 25 mm |
| Kleur | Wit |
| Soort | Label |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Karina
Goed product. Makkelijk te bestellen. Snel geleverd.
Geschreven door Ries
100% conform mijn verwachtingen.
Geschreven door Bas
Perfect passende zakken voor een zeer concurrerende prijs
Geschreven door Henk
Nvt
Geschreven door Tania
Eerste indruk van stofzakkie.nl is zeer goed
Geschreven door Jan
Zie boven
- Brother QL 1050N
- Brother QL 1060N
- Brother QL 1100
- Brother QL 1110
- Brother QL 500
- Brother QL 550
- Brother QL 560
- Brother QL 570
- Brother QL 580N
- Brother QL 650TD
- Brother QL 700
- Brother QL 710W
- Brother QL 720NW
- Brother QL 800
- Brother QL 810W
- Brother QL 820NW
- Brother TD 2130N
- Brother TD 4100N
- Etiketten Labels Brother
- Brother QL 1050
- Brother QL 1100C
- Brother QL 600
- Brother QL 810WC
- Brother QL 820NWB
- Brother QL 820NWBC
- Brother QL 820NWBCVM
- Brother QL 820NWBVM
- Brother QL 710WSP
- Brother QL 1110NWB
- Brother QL 1110NWBC
Niet gevonden?
Neem dan gerust contact met ons op!
Email: info@stofzakkie.nl
Telefoon: 085 001 35 40