High Speed HDMI-kabel met Ethernet 4K Select Plus series (2 m)
Bezig met laden...
| Lengte | 2 meter |
|---|---|
| Materiaal | CCA |
| Versie | HDMI 2.0 |
| Aansluiting | HDMI A male > HDMI A male |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Lengte | 2 meter |
|---|---|
| Materiaal | CCA |
| Versie | HDMI 2.0 |
| Aansluiting | HDMI A male > HDMI A male |
| Coating | Gold plated |
| Diameter | Ø6 mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Resolutie | 4K (3840 x 2160) bij 60Hz |
| Snelheid | 18 Gbps |
| Soort | 4K |
| Merk | Gembird |
| Lengte | 2 meter |
|---|---|
| Materiaal | CCA |
| Versie | HDMI 2.0 |
| Aansluiting | HDMI A male > HDMI A male |
| Coating | Gold plated |
| Diameter | Ø6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Resolutie | 4K (3840 x 2160) bij 60Hz |
| Snelheid | 18 Gbps |
| Soort | 4K |
| Merk | Gembird |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Raymond
Prima service, snelle verzending
Geschreven door Rob geijsen
Super
Geschreven door Willem
Ik ging naar de lokale Gamma, ja wel bouwstofzuigers verkopen maar geen stofzuigerzakken op voorraad. Dan maar online gekeken en kwam bij jullie uit. Een verademing , snel geleverd, goede communicatie en het uitblaasfilter was ook nog eens bijna de helft goedkoper dan bij Gamma. Een scherpe prijs is fijn , maar betrouwbaar en hoe je met je klant omgaat is nog veel fijner.
Geschreven door Ivo
Goede service en snelle bezorging
Geschreven door Ad Cools
Prima geregeld
Geschreven door filip De Witte
Positief