High Speed HDMI-kabel met Ethernet 4K (1,8 m)
Bezig met laden...
| Lengte | 1.80 meter |
|---|---|
| Materiaal | CU |
| Versie | HDMI 2.0 |
| Aansluiting | HDMI A male > HDMI A male |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Lengte | 1.80 meter |
|---|---|
| Materiaal | CU |
| Versie | HDMI 2.0 |
| Aansluiting | HDMI A male > HDMI A male |
| Coating | Gold plated |
| Diameter | Ø6 mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Resolutie | 4K (3840 x 2160) bij 60Hz |
| Snelheid | 18 Gbps |
| Soort | 4K |
| Merk | Gembird |
| Lengte | 1.80 meter |
|---|---|
| Materiaal | CU |
| Versie | HDMI 2.0 |
| Aansluiting | HDMI A male > HDMI A male |
| Coating | Gold plated |
| Diameter | Ø6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Resolutie | 4K (3840 x 2160) bij 60Hz |
| Snelheid | 18 Gbps |
| Soort | 4K |
| Merk | Gembird |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Zuidberg-Oost Marijke
Prima producten
Geschreven door Willy
Goede service, kwaliteits producten en niet duur top top top .
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect