GU10 LED spot | 6500K daglicht wit | 10W (102W)
Bezig met laden...
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 55 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 50 millimeter |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 55 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 50 millimeter |
| Spanning | 220 - 240V |
| Breedte | 50 millimeter |
| Coating | Mat |
| Vorm | Spot |
| Merk | Aigostar |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Branduren | 15.000 uur |
| CRI | 80 |
| Dimbaar | Nee |
|---|---|
| Energielabel | F |
| Fitting | GU10 |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichthoek | 120 graden |
| Lichtkleur | Daglicht wit |
| Lichtopbrengst | 740 lumen |
| Lumen per Watt | 74 lm/W |
| Vervangend Watt | 102W |
| Watt | 10W |
| Werktemperatuur | -10 tot +40 °C |
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 55 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 50 millimeter |
| Spanning | 220 - 240V |
| Breedte | 50 millimeter |
| Coating | Mat |
| Vorm | Spot |
| Merk | Aigostar |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Branduren | 15.000 uur |
| CRI | 80 |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | F |
| Fitting | GU10 |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichthoek | 120 graden |
| Lichtkleur | Daglicht wit |
| Lichtopbrengst | 740 lumen |
| Lumen per Watt | 74 lm/W |
| Vervangend Watt | 102W |
| Watt | 10W |
| Werktemperatuur | -10 tot +40 °C |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Zuidberg-Oost Marijke
Prima producten
Geschreven door Willy
Goede service, kwaliteits producten en niet duur top top top .
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect