E14 LED lamp | Kaars C37 | 3000K warm wit | 6W (42W)
Bezig met laden...
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 100 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 37 millimeter |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 100 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 37 millimeter |
| Spanning | 220 - 240V |
| Breedte | 37 millimeter |
| Coating | Mat |
| Vorm | Kaars |
| Merk | Aigostar |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Branduren | 15.000 uur |
| CRI | 80 |
| Dimbaar | Nee |
|---|---|
| Energielabel | F |
| Fitting | E14 |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichthoek | 220 graden |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Lichtopbrengst | 510 lumen |
| Lumen per Watt | 85 lm/W |
| Vervangend Watt | 42W |
| Watt | 6W |
| Werktemperatuur | -10 tot +40 °C |
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 100 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 37 millimeter |
| Spanning | 220 - 240V |
| Breedte | 37 millimeter |
| Coating | Mat |
| Vorm | Kaars |
| Merk | Aigostar |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Branduren | 15.000 uur |
| CRI | 80 |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | F |
| Fitting | E14 |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichthoek | 220 graden |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Lichtopbrengst | 510 lumen |
| Lumen per Watt | 85 lm/W |
| Vervangend Watt | 42W |
| Watt | 6W |
| Werktemperatuur | -10 tot +40 °C |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Ben
prima, snel geleverd en wat ik ook besteld had. (in tegenstelling van andere webshops met meer klinkende namen.)
Geschreven door C.M.J. Netten
Item is keurig en op tijd geleverd. Pakket was goed te volgen via de bezorgservice Product ziet er prima uit en is gelijk aan het origineel.
Geschreven door T
Besteld en de volgende dag in huis, super tegen een lagere prijs
Geschreven door reon
goede kwaliteit/prijs snelle levering
Geschreven door Claudine
Duidelijke website en productbeschrijving. Snelle levering, goede prijs.
Geschreven door Mettie
Veel keus en goede prijzen en snel geleverd