E14 LED Filament lamp | Kaars C35 | 2200K warm wit | 4W (35W)
Bezig met laden...
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 97 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 35 millimeter |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 97 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 35 millimeter |
| Spanning | 220 - 240V |
| Breedte | 35 millimeter |
| Coating | Helder |
| Vorm | Kaars |
| Merk | Aigostar |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Branduren | 25.000 uur |
| CRI | 80 |
| Dimbaar | Nee |
|---|---|
| Energielabel | F |
| Fitting | E14 |
| Kleurtemperatuur | 2200K |
| Lichthoek | 330 graden |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Lichtopbrengst | 400 lumen |
| Lumen per Watt | 100 lm/W |
| Vervangend Watt | 35W |
| Watt | 4W |
| Werktemperatuur | -10 tot +40 °C |
| Frequentie | 50 - 60Hz |
|---|---|
| Hoogte | 97 millimeter |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 35 millimeter |
| Spanning | 220 - 240V |
| Breedte | 35 millimeter |
| Coating | Helder |
| Vorm | Kaars |
| Merk | Aigostar |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Branduren | 25.000 uur |
| CRI | 80 |
| Dimbaar | Nee |
| Energielabel | F |
| Fitting | E14 |
| Kleurtemperatuur | 2200K |
| Lichthoek | 330 graden |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Lichtopbrengst | 400 lumen |
| Lumen per Watt | 100 lm/W |
| Vervangend Watt | 35W |
| Watt | 4W |
| Werktemperatuur | -10 tot +40 °C |
Klantbeoordelingen
Geschreven door T
Besteld en de volgende dag in huis, super tegen een lagere prijs
Geschreven door reon
goede kwaliteit/prijs snelle levering
Geschreven door Claudine
Duidelijke website en productbeschrijving. Snelle levering, goede prijs.
Geschreven door Mettie
Veel keus en goede prijzen en snel geleverd
Geschreven door Karel Peter Brouwer
Moest een nieuwe filter hebben voor mijn stofzuiger, die heb besteld, super snelle levering. Filter paste perfect tegen een scherpe prijs. Had al eerder een goede ervaring bij het kopen van nieuwe stofzuigerzakken. Idem paste perfect tegen een goede prijs
Geschreven door Ridge Simon
Klein foutje in het begin maar snel hersteld.