3x Zebra (3007207) compatible labels, 25 mm x 76 mm
Bezig met laden...
| Aantal | 930 labels per rol |
|---|---|
| Formaat | 25 mm x 76 mm |
| Inhoud | 3 rollen |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Aantal | 930 labels per rol |
|---|---|
| Formaat | 25 mm x 76 mm |
| Inhoud | 3 rollen |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Kern | 25 mm |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Soort | Label |
| Merk | Zebra |
| Aantal | 930 labels per rol |
|---|---|
| Formaat | 25 mm x 76 mm |
| Inhoud | 3 rollen |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Kern | 25 mm |
| Kleur | Wit |
| Soort | Label |
| Merk | Zebra |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Zuidberg-Oost Marijke
Prima producten
Geschreven door Willy
Goede service, kwaliteits producten en niet duur top top top .
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect