30x Dymo 99010 / S0722370 compatible labels, 28 mm x 89 mm
Bezig met laden...
| Aantal | 130 labels per rol |
|---|---|
| Formaat | 28 mm x 89 mm |
| Inhoud | 30 rollen |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Toon alle specificaties | |
Anderen kochten ook
Alle specificaties
| Aantal | 130 labels per rol |
|---|---|
| Formaat | 28 mm x 89 mm |
| Inhoud | 30 rollen |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Kern | 25 mm |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Soort | Label |
| Merk | Dymo |
| Aantal | 130 labels per rol |
|---|---|
| Formaat | 28 mm x 89 mm |
| Inhoud | 30 rollen |
| Lijmkeuze | Permanent |
| Perforatie | Zonder perforatie |
| Kern | 25 mm |
| Kleur | Wit |
| Soort | Label |
| Merk | Dymo |
Klantbeoordelingen
Geschreven door Myrthe
Stofzuigerzakken passen perfect en waren de volgende dag al bezorgd! Heel fijn tijdens een verbouwing dat je niet lang opgehouden wordt :)
Geschreven door Trees
Geweldig en vlot geleverd
Geschreven door G vd Sar
Perfect
Geschreven door Mike Van Grevengoed
Info bij het product kan net iets beter. Iets meer uitleg over de verschillende types. De BORA PUAKF (vaak vervangen door GFES) en GFESP zijn koolstoffilters voor BORA recirculatiesystemen (Pure/X-Pure). De GFESP (Plus) is de verbeterde, versterkte versie van de standaard GFES/PUAKF, ontworpen voor intensief koken en sterkere geurabsorptie (vis, frituur).
Geschreven door Louis
Snelle levering en tevreden over product